درمان موثر دردهای اسکلتی- عضلانی صورت با لیزرآکوپانکچر گوش

 In لیزرآکوپانکچر, نمونه های بالینی

مشکلات اسکلتی – عضلانی از جمله اختلالات شایع است که به دو دسته حاد و مزمن تقسیم بندی می شوند و در آن بیمار از درد عضلات، استخوان ها، تاندون‌ها و لیگامان‌ها رنج می برد.

این نوع دردها در همه سنین و در هر دو جنس دیده می‌شود. و ممکن است ناشی از استفاده بیش از حد اندام‌ها، ضربه مستقیم به عضلات و حرکات سریع و ناگهانی ایجاد شوند. نوع پوسچر بدن مثل بد نشستن یا عدم تحرک طولانی مدت بدن از دیگر عوامل ایجاد دردهای اسکلتی – عضلانی است که دلیل آن زندگی بیش از حد ماشینی امروزی می باشد.

خشکی بدن، خستگی مداوم و شدید، گرما و سوزش عضلات، اختلال خواب، سفتی و عدم انعطاف عضلات، کاهش توان فیزیکی، سردرد و ورم دست‌ها و پاها از علائم مشکلات اسکلتی- عضلانی هستند.

 
توضیحات بیمار در مورد اثرات لیزرآکوپانکچر

لیزر آکوپانکچر گوش درمان موثری برای دردهای اسکلتی_ عضلانی است. این روش درمانی با حرکت لیزر بر روی نقاط خاصی از گوش و بر اساس فرکانس خاص مربوط به هر اختلال انجام میشود. بیمار مبتلا به محدودیت در حرکت فک سمت چپ صورت بودند و ده جلسه لیزر توسط دندانپزشک برای ایشان انجام شده که با بهبود ۶۰% همراه بوده است، ولی همچنان محدودیت در باز کردن فک داشتند. با انجام اولین جلسه لیزرآکوپانکچر گوش دامنه حرکت فک کاملا به حالت طبیعی بازگشت و بهبودی کامل حاصل گردید. قبل از انجام درمان بیمار در مسواک زدن و استفاده از نخ دندان برای دندان های انتهایی سمت چپ دچار مشکل بودند و پس از درمان، بازشدن فک به اندازه طبیعی بازگشته است و بیمار مشکلی در غذا خوردن یا مسواک زدن ندارند.

 

 

 

نوشته های پشنهادی

در رابطه با این متن نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.