درمان گرمای بدن و داغی صورت

 In طب سوزنی, لیزرآکوپانکچر, نمونه های بالینی, ویژه از دکتر انصاری

خانم ۴۵ ساله از تهران به علت مشکل داخلی به مطب ما مراجعه کردند. در شرح حال مشخص شد ایشان از دوران کودکی تحمل گرمایی پایینی داشتند و مکان‌های گرم، بسیار بیشتر از حد معمول برای ایشان آزاردهنده بود. برای مشکل داخلی شش جلسه درمان و برای مشکل عدم تحمل گرما دو جلسه درمان با طب سوزنی، لیزر آکوپانکچر انجام شد و خوشبختانه مشکل (گرمای غیر طبیعی بدن) که ایشان از کودکی با آن درگیر بودند، به طور کامل برطرف گردید.
طب سوزنی و لیزرآکوپانکچر در مواردی که افراد تحمل گرما یا سرما ندارند و یا دست و پای سرد دارند، درمان های موثری است که معمولاً طی دو جلسه انجام می‌شود و مشکل، کاملا بر طرف می شود.

 

 

گرما و طب سوزنی

از دیدگاه طب سنتی چینی، خوردن غذاهای تند و داغ، استرس و  عوامل بیماریزای خارجی فاکتورهایی هستند که گرمای بدن از آن ها نشأت می گیرد. استرس و فشارهای هیجانی منجر به رکود چی (انرژی حیاتی بدن) می شوند و این رکود منجر به گرما در بد می گردد. عوامل بیماریزای خارجی بعد از ورود به بدن تبدیل به عوامل درونی می شوند که برخی با ایجاد گرما همراه هسند و غذاهای تند و داغ به طور مستقیم موجب داغی بدن می گردند، بنابراین فرد تحمل گرمایی مناسبی ندارد و در گرما دچار تعریق شدید و کلافگی می شود. طب سوزنی و لیزرآکوپانکچر با برطرف کردن رکود چی، درمان استرس، اضطراب و فشارهای هیجانی و رفع عوامل بیماریزای درونی، موجب برطرف شدن گرمای بدن و صورت می شوند. این درمان دائمی بوده و برگشت پذیر نیست.

 

۰۹۱۰-۶۶۴-۲۹۲۰

۰۲۱-۲۶۷۶۷۲۰۵

www.DoctorAnsari.ir

www.DoctorAnsari.com

www.Instagram.com/dr.abbas_ansari

نوشته های پشنهادی

در رابطه با این متن نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.