طب سوزنی برای سندرم خستگی مزمن – بخش دوم (بیشتر درباره CFC)

 In روشهای درمان, طب سوزنی, طب سوزنی

ابتدا    طب سوزنی برای سندرم خستگی مزمن   را مطالعه نمایید.

از آنجایی که تشخیص CFS دشوار است میزان ابتلا به آن بیش از آن چیزی است که آمارها نشان می دهند و در سال های اخیر نیز همچنان در حال افزایش بوده است. بیش از نیم میلیون آمریکایی بدون اینکه از این سندرم آگاه باشند از آن رنج می برند.

 

افراد۴۰ تا ۵۰ ساله و به ویژه خانم ها بیشتر تحت تاثیر این سندرم هستند. بنظر می رسد CFS محرک های متعددی دارد؛ از جمله استرس و ضربه های روحی یا فیزیکی شدید، عفونت های ویروسی و باکتریایی طولانی مدت، اختلالات سیستم ایمنی، مشکلات تیروئید، در معرض قرار گرفتن با سموم و همچنین کمبود های تغذیه ای. داروهای مورد استفاده در درمان علائم عبارتند از داروهای ضدافسردگی، داروهای خواب آور، داروهای ضد التهاب و مسکن ها. این داروها ممکن است بطور موقت علائم را برطرف سازد اما نمی تواند خستگی مزمن را به طور اساسی درمان کند.

 

صرفنظر از اینکه چه مدت است از خستگی مزمن رنج می برید یا در حال مصرف چه داروها و مکمل هایی هستید ویزیت شما در طب طب سوزنی دکتر انصاری در درمان خستگی مزمن به نفع شما خواهد بود. هدف ما آگاهی از علائم جسمی، ذهنی و روحی- روانی زندگی شما است. پس از مشاوره، طرح درمانی اختصاصی برای شما پیشنهاد می شود که شامل طب سوزنی، طب گیاهی چینی و تغذیه درمانی است.

 

ادامه در  :  درمان های ویژه ما برای غلبه بر سندرم خستگی مزمن و جایگاه طب سوزنی

نوشته های پشنهادی

در رابطه با این متن نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.