گرگرفتگی یائسگی

 In لیزرآکوپانکچر, نمونه های بالینی, ویژه از دکتر انصاری

طب سوزنی و لیزرآکوپانکچر درمان های موثری برای علائم یائسگی مانند گرگرفتگی یا hot flash، افسردگی، ریزش مو و دیگر عوارض آن در افرادی است که در سنین طبیعی یائسگی قرار دارند یا دچار یائسگی زودرس شده اند.
خانم ۵۵ ساله از حدود ۴ سال پیش برای گرگرفتگی یائسگی به مطب ما مراجعه کردند. ایشان دکترای آزمایشگاه دارند و در تایم کاری به طور ناگهانی دچار گرفتگی می شدند؛ بنابراین، شرایط برای ایشان بسیار آزاردهنده بود و مصرف دارو متاسفانه تاثیری بر این عارضه نداشت. ایشان ابتدا یک بار در ماه برای درمان مراجعه می‌کردند،وسپس، در حال حاضر، با گذشت ۴ سال از شروع درمان، هر پنج الی شش ماه، یک بار برای این مشکل مراجعه می کنند. همچنین، علائم زمانی که برمیگردند، به شدت سابق نبوده و بسیار جزئی هستند و با یک جلسه درمان ۵ ماه به طور کامل از گرگرفتگی رهایی می یابند. بی ضرر بودن طب سوزنی و لیزرآکوپانکچر، عدم نیاز به پیروی از برنامه دارویی و کافی بودن تعداد جلسات کم درمان باعث شده ایشان این روش را به همه همکاران و دوستانی که دچار عوارض یائسگی هستند، توصیه کنند.
طب سوزنی و لیزرآکوپانکچر علاوه بر تاثیر بر گرگرفتگی، باعث پیشگیری از پوکی استخوان، افتادگی پوست صورت و ریزش مو در دوران یائسگی می شود.

 

 

 

نوشته های پشنهادی

در رابطه با این متن نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.